Airolube MTB Zomercup Leeuwarden

Tekst

Drie van onze mountainbikers stonden het afgelopen weekend aan de start van alweer de vijfde wedstrijd van de Airolube MTB Zomercup. Deze keer in Leeuwarden georganiseerd door de Leeuwarder Wielervereniging de Friesche Leeuw.  Onze nieuwelingen Tibbe, Job en Koen verdedigden de eer van ons mountainbike team.  Dit leverde een 5e plaats op voor Job, een 9e plaats voor Tibbe en de 16e plek voor Koen.

 

 

“De wedstrijd ging erg goed , al snel in de wedstrijd kwamen er groepjes. Eerst zat ik mooi in de kopgroep:, verteld een tevreden Job. “Helaas moesten we met 4 man lossen en dus werd het een eindsprint om plek 4. Uiteindelijk ben ik 5e geworden in de sprint´   

 

Ook Tibbe vertelt over zijn wedstrijd: “De start ging goed. De hele wedstrijd heb ik in een groep met 6 renners gereden. Waarbij we streden voor de 8e plek”. In de sprint wist Tibbe de 9e plaats te behalen en kwam broer Koen als 16e over de streep.   

Dit bericht delen:

Meer nieuws

Airolube ICW Wintercompetitie #5 Gasselte

Airolube ICW Wintercompetitie #5 Gasselte

Vandaag stond Joris aan de start in Gasselte. Het was redelijk koud, merkte hij al snel  tijdens het inrijden ...
Lees verder
Airolube ICW Wintercompetitie Ruinen

Airolube ICW Wintercompetitie Ruinen

De 3e wedstrijd alweer van de Airolube ICW Wintercompetitie van de KNWU-Noord 2022-2023. Strijdtoneel was deze...
Lees verder